Handdukskrok Macro Design Base 3-krok
FRI FRAKT
fr.305 kr
fr.215 krSpara 30 %Kampanj51 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Base 3-krok
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Base är en trippelkrok som kan fästas i väggen med tejp.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Bredd | 45 mm |
| Antal Krokar | 3 |
| Montering | Skruvas eller Tejpas |
| Typ | Handdukskrok |
| Material | Rostfritt sål |
| Serie | Base |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Färg | Borstad, Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |

