Handdukskrok Macro Design Peek Dubbel
FRI FRAKT
fr.195 kr
fr.135 krFrån 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Peek Dubbel
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Macro Design Peek är en stilren dubbelkrok, perfekt för dina handdukar. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Peek är en stilren dubbelkrok, perfekt för dina handdukar. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 85 mm |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Djup | 9 mm |
| Serie | Peek |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Antal Krokar | 2 |
| Färg | Guld, Krom |
