Handdukskrok Macro Design PeekGuld
FRI FRAKT
195 kr
135 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Peek
Guld
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Macro Design Peek är en stilren enkelkrok, perfekt för din handduk eller morgonrock. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukskrok Macro Design Peek är en stilren enkelkrok, perfekt för din handduk eller morgonrock. Kan monteras skruvlöst på vägg. Finns i olika utföranden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | T007022G |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 42,5 mm |
| Montering | Självhäftande, kan skruvas |
| Färg | Guld |
| Djup | 9 mm |
| Serie | Peek |
| Yta | Blank |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| Antal Krokar | 1 |
| RSK-nr | 8917471 |
| EAN-nr | 7316180070225 |
