Handdukskrok Miller Badrum Bond Diamond Dubbel
615 kr
490 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Bond Diamond Dubbel
490 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Dubbelkrok från Miller Badrum i Bond-serien. Väggplattans diameter är 45 mm.
Serien Bond är försedd med “Full-fix" system som motverkar att beslagen vrider sig. Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål (lim/häftmassa ingår ej).
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8723C-2 |
| Bredd | 45 mm |
| Typ | Dubbelkrok |
| Piputsprång | 50 mm |
| Serie | Bond Diamond |
| Djup | 53 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| Antal Krokar | 2 |
| EAN-nr | 7331437512648 |

