Handdukskrok Miller Badrum Boston 8123C
655 kr
520 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Boston 8123C
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dubbel handdukskrok i Boston-serien från Miller Badrum. Framställd av förkromad massiv mässing för högsta kvalitet. Hela Boston-serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Dubbel handdukskrok i Boston-serien från Miller Badrum. Framställd av förkromad massiv mässing för högsta kvalitet. Hela Boston-serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8123C |
| Bredd | 100 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Boston |
| Höjd | 30 mm |
| Djup | 56 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7331437009810 |
