Handdukskrok Miller Badrum Orlando 8212C
695 kr
555 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
HäftmassaHäftmassa Miller Badrum
135 kr
Orlando 8212C
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handukskrok i Orlando serien ifrån Miller Badrum. Orlando är serien för det moderna badrummet med sina mjuka former i sobert blankförkromat utförande. Hela serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handukskrok i Orlando serien ifrån Miller Badrum. Orlando är serien för det moderna badrummet med sina mjuka former i sobert blankförkromat utförande. Hela serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8212C |
| Bredd | 22 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Orlando |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 57 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| EAN-nr | 7331437009872 |
