


Handdukskrok MoraINXX II 2-packKrom
Rek. pris 291 kr
!
177 kr 230 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

INXX II 2-pack
Krom 177 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Handdukskrok Mora INXX II är en stilren och robust handdukskrok, i en palett av naturnära nyanser. Moras badrumstillbehör är utformade för att skapa en exklusiv designkänsla i ditt badrum. Krokarna har en iögonfallande design. Levereras i 2-pack.
INXX II
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
INXX II är en elegant och tidlös serie i en palett av noga utvalda nyanser. Kombinationen av hög kvalitet, sober design och skön komfort gör den till den ultimata serien.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
|---|---|
| Art.Nr. | 521050 |
| Bredd | 16 mm |
| Färg | Krom |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Antal | 2 st/frp |
| Montering | Skruvas |
| Serie | INXX II |
| Typ | Krok |
| RSK-nr | 8755033 |
| EAN-nr | 7391887258664 |




