Handdukskrok Spirella Meti RundKrom
Rek. pris 150 kr
138 kr
120 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Meti Rund
Krom
120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Självhäftande krok från Spirella.
Självhäftande, rengör väggen noga före montering.
Recensioner
Ann HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga och sitter som berget.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.13982 |
| Bredd | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Färg | Krom |
| Höjd | 50 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Meti |
| EAN-nr | 7610583139825 |

