Handdukskrok Svedbergs A01
fr.170 kr
fr.122 krFrån 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

A01
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukskrok Svedbergs A01 är en enkelkrok i Svedbergs designserie A. Kroken är självhäftande och lätt att montera.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handdukskrok Svedbergs A01 är en enkelkrok i Svedbergs designserie A. Kroken är självhäftande och lätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Längd | 45 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Serie | Designserie A |
| Typ | Krok |
| Antal Krokar | 1 |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |



