Klädkrok Miller Badrum Bond 8712
fr.540 kr
fr.430 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bond 8712
430 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Klädkrok från Miller Badrum. Väggplattans diameter är 45 mm. Serien Bond finns i flera utföranden.
Denna serie går att fästa med Miller Badrums lim/häftmassa och kräver då inga borrhål. Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Recensioner
Björn FVerifierad köpare
för 2 år sedanFin i borstad mässing. Mycket rejäl. Svår att få helt rak med klistermassan.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Bredd | 45 mm |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Mässing |
| Serie | Bond |
| Höjd | 135 mm |
| Djup | 85 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Blank Krom, Blank Mässing, Borstad Mässing, Matt Svart |
| Yta | Blank, Borstad, Matt |

