Krok Bemeta Organic Assymetrisk
fr.279 kr
fr.219 krSpara 22 %Kampanj4 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Organic Assymetrisk
219 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Organic Assymentrisk krok i blank krom.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Garantin gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 68 mm |
| Montering | Skruv |
| Typ | Krok |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Blank |
| Serie | Organic |
| Färg | Krom |
| Höjd | 78 mm |
| Djup | 39 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |

