Krok Geesa Nemox Dubbel
fr.495 kr
fr.396 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Nemox Dubbel
396 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Krok Geesa Nemox Dubbel är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Varumärke
GeesaBeskrivning
Krok Geesa Nemox Dubbel är en snygg och praktisk accesoar för badrummet. Denna serie av badrumsbeslag skruvas upp på väggen med de medföljande skruvarna, serien är inte lämplig för limning.
Serien tillverkas i Nederländerna och Geesa har tillverkat badrumsbeslag sedan 1885, det är därför som produkten tryggt kommer med 15 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Geesa |
| Bredd | 98 mm |
| Produkttyp | Krok |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 0,2 kg |
| Serie | Nemox |
| Djup | 34 mm |
| Montering | Skruvas |
| Antal Krokar | 2 |
| Material | Förkromad mässing/Zamak, Lackerad mässing/Zamak |
| Färg | Krom, Matt Svart |

