Krok Habo Rustik Smide
Rek. pris 91 kr/st
Lägsta totalpris 106:-
53 kr/stSe priset!
30 dagars prisgaranti

Rustik Smide
2 st / 106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok från Habo i smide med rustik och lantlig karaktär. Utsprång 90 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18629 |
| Ytbehandling | Smide |
| Färg | Svart |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Material | Zink/Zamak |
| Typ | Krok |
| Storlek | 2 mm |
| EAN-nr | 7317900186295 |


