Krok Kleine Wolke Tulip Triple
fr.187 kr
fr.150 krSpara 20 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Tulip Triple
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Krok där hängare på handduken inte behövs. Fästes med självhäftande tejp.
Självhäftande, rengör väggen noga före montering.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 130 mm |
| Längd | 75 mm |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Tulip |
| Tjocklek | 26 mm |
| Färg | Krom, Svart |

