Krok Millers 1708 Vit
109 kr/frp
30 dagars prisgaranti

Krok Millers 1708 Vit
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Krok Millers 1708 Vit är en praktisk 2-krok.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010552
- ETIM-klasskod: EC010552
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400264867 |
| Bredd | 77 mm |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Färg | Vit |
| Höjd | 45 mm |
| Material | Aluminium |
| Utsprång | 35 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Krok |
| EAN-nr | 7311662271800 |

