Krok Millers 77Mässing
Rek. pris 149 kr/frp
137 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
75 mm
Färg:
Mässing

Krok Millers 77
Mässing
137 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Krok från Millers. Skruv ingår. Utsprång 35 mm. ETIM-klasskod: EC012075.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400264834 |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Mässing |
| Utsprång | 35 mm |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruv |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Krok |
| EAN-nr | 7311662271855 |

