Krok Millers Odin Självhäftande 1 krokSvart
Rek. pris 83 kr
70 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Krok Millers Odin Självhäftande 1 krok
Svart
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Enkelkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även dubbelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Enkelkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även dubbelkrok, fyrkrok samt toalettpappershållare.
ETIM-klasskod: EC010552
Utsprång: 30 mm
Utsprång: 30 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400263943 |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Utsprång | 30 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Material | Stål |
| Serie | Odin |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Krok |
| EAN-nr | 7311662270407 |
