Krok Millers Odin Självhäftande 4 krokar
fr.402 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Krok Millers Odin Självhäftande 4 krokar
402 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fyrkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt toalettpappershållare.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Fyrkrok med självhäftande tejp. I Odinserien finns även enkelkrok, dubbelkrok samt toalettpappershållare.
ETIM-klasskod: EC010552
Utsprång: 30 mm
Utsprång: 30 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 260 mm |
| Montering | Självhäftande |
| Höjd | 50 mm |
| Material | Stål |
| Utsprång | 30 mm |
| Serie | Odin |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Krok |
| Antal Krokar | 4 |
| Färg | Blank Nickel, Svart |
