Dekorationsstege House Nordic Teak
925 kr
30 dagars prisgaranti

Teak
925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Dekorationsstege i naturlig teak.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4501090 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 5 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Teak |
| Typ | Dekorationsstege |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5713917006199 |




