Handduksstege Spirella Jayden 6-steg
fr.399 kr
fr.319 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Jayden 6-steg
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stege i lackad metall att luta mot vägg för handdukar etc. Höjd 170 cm monterad. 6 steg á 45 cm, enkel montering.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Stege i lackad metall att luta mot vägg för handdukar etc. Höjd 170 cm monterad. 6 steg á 45 cm, enkel montering.
Stege i lackad metall att luta mot vägg för handdukar etc. Höjd 170 cm monterad. 6 steg á 45 cm, enkel montering.
Välj mellan olika färger.
Recensioner
CCVerifierad köpare
för 2 veckor sedanSkruvarna var fulla med för mkt färg så det gick inte att skruva ihop stegen. Jag fick inte heller nya skruvar när jag beskrev felet utan jag skulle själv ta bort överflödig färg.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 450 mm |
| Längd | 20 mm |
| Höjd | 1700 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Jaden |
| Djup | 20 mm |
| Vikt | 1,13 kg |
| Färg | Mattsvart, Vit |
| Produkttyp | Handduksstege, Handdukstork |

