









Glas Grohe
Rek. pris 963 kr
!
481 kr 485 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Glas Grohe
481 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Glas Grohe är glaset som du använder för att förvara exempelvis dina tandborstar och sedan fästa den i Grohe hållare. Tillbehören är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
|---|---|
| Art.Nr. | 40254000 |
| Bredd | 80 mm |
| Färg | Transparent |
| Garanti | 1 år |
| Material | Glas |
| Typ | Glas |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 80 mm |
| RSK-nr | 8377543 |
| EAN-nr | 4005176211065 |
