
Tvålpumpshållare Beslag Design Base Trippel
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.729 kr
fr.449 krSpara 38 %Kampanj44 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Base Trippel
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Base tvålpumpshållare Trippel i borstad rostfritt är den perfekta lösningen för att organisera badrum eller kök på ett stilfullt och praktiskt sätt. Med tre hållare för flaskor kan du enkelt få undan tvål-, schampo- och balsamflaskorna från golvet i duschen eller hålla både diskmedel och handtvål nära till hands vid köksbänken. En elegant lösning som passar både i professionella miljöer som hotell, restauranger och kontor, samt i hemmet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Base tvålpumpshållare Trippel i borstad rostfritt är den perfekta lösningen för att organisera badrum eller kök på ett stilfullt och praktiskt sätt. Med tre hållare för flaskor kan du enkelt få undan tvål-, schampo- och balsamflaskorna från golvet i duschen eller hålla både diskmedel och handtvål nära till hands vid köksbänken. En elegant lösning som passar både i professionella miljöer som hotell, restauranger och kontor, samt i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Diameter | 220 mm |
| Längd | 100 mm |
| Typ | Tvålpumpshållare |
| Material | Rostfritt stål/Stainless steel |
| Serie | Base |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Låsbar | Nej |
| Färg | Krom, Mattsvart, Rostfritt |
| Ytbehandling | Borstad, Polerad |
