Varmluftskran Thermex Drymex I Start/Stopp
10 625 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Varmluftskran Thermex Drymex I Start/Stopp är en enkel, elegant och funktionell varmluftskran i kromad tidlös design till det stilfulla köket. Förbättrar hygienen i köket genom beröringsfri torkning.
Varumärke
ThermexBeskrivning
Varmluftskran Thermex Drymex I Start/Stopp är en enkel, elegant och funktionell varmluftskran i kromad tidlös design till det stilfulla köket. Förbättrar hygienen i köket genom beröringsfri torkning.
Övrigt
- Utrustad med uppvärmning i 4 steg eller tempererad luftström, med möjlighet för automatisk till-/frånkopplning vid en rumstemperatur på 24°C- Utrustad med HEPA-/partikelfilter som säkrar ren och hygienisk köksmiljö
- Utrustad med ett kolfilter som säkrar hög luftkvalitet
- Soft touch gör den enkel att använda
- Lufthastighet: 90 m/s
- Effekt, motor: 550 W
- Effekt, tork: 1300 W
- Utrustad med uppvärmning i 4 steg eller tempererad luftström, med möjlighet för automatisk till-/frånkopplning vid en rumstemperatur på 24°C- Utrustad med HEPA-/partikelfilter som säkrar ren och hygienisk köksmiljö
- Utrustad med ett kolfilter som säkrar hög luftkvalitet
- Soft touch gör den enkel att använda
- Lufthastighet: 90 m/s
- Effekt, motor: 550 W
- Effekt, tork: 1300 W
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Thermex |
| Art.Nr. | 735.21.3000.2 |
| Produkttyp | Handtork |
| Piputsprång | 273 mm |
| Höjd | 353 mm |
| Färg | Krom |
| Effekt/prestanda | 1300 kW |
| Effekt/prestanda | 1300 W |
| EAN-nr | 5703347702297 |

