Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter
fr.647 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

AddStoris för Pappersservetter
647 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Bredd | 265 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Material | Plast |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Dispenser pappersservett |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Vit, Polerad Guld, Svart Matt |

