Dispenser Hansgrohe AddStoris för PappersservetterBorstad Brons
Rek. pris 1 303 kr
1 133 kr
977 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Brons

AddStoris för Pappersservetter
Borstad Brons
977 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41774140 |
| Bredd | 265 mm |
| Färg | Borstad Brons |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Plast |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Dispenser pappersservett |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4059625333013 |

