Näsdukslåda House Doctor Clean 14x27 cm
259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Clean 14x27 cm
259 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-05
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Näsdukslåda från danska House Doctor är en låda i bambu som givetvis kan ha fler användningsområden.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Näsdukslåda från danska House Doctor är en låda i bambu som givetvis kan ha fler användningsområden.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 500270-01 |
| Bredd | 140 mm |
| Längd | 270 mm |
| Typ | Förvaringsbox |
| Material | Vattenhyacint |
| Tillverkarens Art.Nr. | 262240300 |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Beige |
| EAN-nr | 5707644784543 |




