Pappersbehållare Intra Easy 281
3 029 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersbehållare Intra Easy 281 är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål för montering på vägg. För pappersstorlek max 90x270 mm.
Varumärke
IntraBeskrivning
Pappersbehållare Intra Easy 281 är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål för montering på vägg. För pappersstorlek max 90x270 mm.
Installation
Montera väggfästet på väggen. Montera pappersbehållaren på fästet.
Montera väggfästet på väggen. Montera pappersbehållaren på fästet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ASI0210 |
| Bredd | 281 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 371 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Easy |
| Produkttyp | Pappersbehållare |
| RSK-nr | 8761232 |
| EAN-nr | 4005683042886 |
