Pappersbehållare Intra Icon 300
8 500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersbehållare Intra Icon 300 är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål. Den passar alla standard pappersstorlekar.
Varumärke
IntraBeskrivning
Pappersbehållare Intra Icon 300 är en stilren pappersbehållare i rostfritt stål. Den passar alla standard pappersstorlekar.
Installation
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Produkten fästs mot väggen med fyra fästskruvar. Använd produktens bakplatta som borrmall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | ICPMM |
| Bredd | 300 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Icon |
| Typ | Pappersbehållare |
| RSK-nr | 8761198 |
| EAN-nr | 7055570014837 |
