Papperskorg Brabantia Bo 7 LMattsvart
579 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Bo 7 L
Mattsvart
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 222900 |
| Bredd | 242 mm |
| Volym | 7 l |
| Typ | Avfallshink |
| Färg | Mattsvart |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 317 mm |
| Vikt | 1,4 kg |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| EAN-nr | 8710755222900 |





