Papperskorg Brabantia Bo Hög 4 LMatt Stål
629 kr
616 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Stål

Bo Hög 4 L
Matt Stål
616 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Brabantia papperskorg Bo Hög 4 L är en utrymmeseffektiva soptunna som passar perfekt i alla hörn. Det snygga locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något. Både praktiskt och snyggt!
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brabantia papperskorg Bo Hög 4 L är en utrymmeseffektiva soptunna som passar perfekt i alla hörn. Det snygga locket öppnas enkelt från vänster, höger och framsidan av behållaren. Nu slipper du vrida armen för att stoppa i något. Både praktiskt och snyggt!
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 227103 |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Matt Stål |
| Djup | 172 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Volym | 4 l |
| Vikt | 0,998 kg |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Typ | Avfallshink |
| EAN-nr | 8710755227103 |





