Pedalhink Beslagsboden 574Grön
Rek. pris 479 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

574
Grön
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter och med en botten som har en diameter som är 215 mm.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter och med en botten som har en diameter som är 215 mm.
Egenskaper
- Yta: Eukalyptus med matt yta
- Material: Plast
- Höjd: 255 mm
- Diameter: 215 mm i botten
- Volym: 4 liter
- Yta: Eukalyptus med matt yta
- Material: Plast
- Höjd: 255 mm
- Diameter: 215 mm i botten
- Volym: 4 liter
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BG574 |
| Bredd | 215 mm |
| Färg | Grön |
| Höjd | 255 mm |
| Volym | 4 l |
| Vikt | 0,169 kg |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Pedalhink |
| EAN-nr | 7391447095623 |
