Pedalhink Beslagsboden 575 4L
Rek. pris 479 kr
fr.399 kr
fr.384 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

575 4L
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter.
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Pedalhink tillverkad av högkvalitativ plast. Den är utrustad med pedal för handfri öppning och en soft close-funktion som säkerställer en tyst och mjuk stängning. Pedalhinken rymmer 4 liter.
Egenskaper
- Yta: Mattsvart
- Softclose
- Höjd 255 mm
- Yta: Mattsvart
- Softclose
- Höjd 255 mm
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Material | PVC |
| Yta | Matt |
| Typ | Pedalhink |
| Volym | 4 l |
| Vikt | 0,484 kg |
| Färg | Matt Svart, Matt Vit |
