Pedalhink Blomus MutoSvart
1 519 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Muto pedalhink från Blomus har en stilren design som passar i alla typer av badrum. Pedalhinken rymmer 5,5 liter och har uttagbar innerhink i plast.
Varumärke
blomusBeskrivning
Muto pedalhink från Blomus har en stilren design som passar i alla typer av badrum. Pedalhinken rymmer 5,5 liter och har uttagbar innerhink i plast.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68953 |
| Diameter | 235 mm |
| Längd | 280 mm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 320 mm |
| Material | Pulverlackerat stål, Plast, Gummi |
| Serie | Muto |
| Produkttyp | Pedalhink |
| Volym | 5,5 l |
| EAN-nr | 4008832689536 |
