Badrumsvåg Brabantia Batteridriven
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Batteridriven
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badrumsvåg Brabantia är en digital och smidig, batteridriven, badrumsvåg somerbjuder XXL kapacitet upp till 180 kg.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Badrumsvåg Brabantia är en digital och smidig, batteridriven, badrumsvåg somerbjuder XXL kapacitet upp till 180 kg.
Recensioner
CamillaVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och smidig. Behöver inte slås på innan utan man bara kliver på så ”vaknar” den, och slås sedan av av sig själv.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 483127 |
| Bredd | 340 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Säkerhetsglas, Stål, Plast |
| Yta | Blank |
| Typ | Badrumsvåg |
| Djup | 340 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Vikt | 1,575 kg |
| EAN-nr | 8710755483127 |




