Sminkspegel Bemeta Svängbar Guld
1 619 kr
1 295 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Svängbar Guld
1 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sminkspegel Bemeta är en svängbar, guldfärgad spegel med 3 x förstoring på ena sidan. Monteras med hjälp av skruvar.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Sminkspegel Bemeta är en svängbar, guldfärgad spegel med 3 x förstoring på ena sidan. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Recensioner
Susan CVerifierad köpare
för 4 år sedanPerfekt, precis vad jag ville ha/behövde :-)
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 106101698 |
| Bredd | 180 mm |
| Diameter | 180 mm |
| Belysning | Nej |
| Typ | Sminkspegel |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 200 mm |
| Form | Rund |
| Yta | Blank |
| Djup | 412 mm |
| Färg | Guld |
| Montering | Skruv |
