Sminkspegel Bemeta Svängbar LED Rund
5 065 kr
4 049 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Svängbar LED Rund
4 049 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sminkspegel Bemeta är en rund, svängbar spegel med LED-belysning och 3 x förstoring. Monteras med hjälp av skruvar.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Sminkspegel Bemeta är en rund, svängbar spegel med LED-belysning och 3 x förstoring. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 116101772 |
| Bredd | 200 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Typ | Sminkspegel |
| Material | Mässing |
| Höjd | 200 mm |
| Form | Rund |
| Djup | 430 mm |
| Färg | Transparent |
| Montering | Skruv |
