Sminkspegel Bemeta Svängbar LED
5 829 kr
4 659 krSpara 20 %Kampanj53 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Svängbar LED
4 659 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Sminkspegel Bemeta med LED-belysning, svängbar och 3 x förstoring. Monteras med hjälp av skruvar.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 116102672 |
| Bredd | 200 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Typ | Sminkspegel |
| Montering | Skruv |
| Material | Mässing |
| Form | Kvadratisk |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 200 mm |
| Djup | 430 mm |

