Sminkspegel Beurer BS 55
549 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

BS 55
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sminkspegel Beurer BS 55 är en fristående sminkspegel med två sidor, den ena med vanligt spegelglas och den andra med 7 gångers förstoring. Den har batteridriven LED-belysning med 18 punkter med dimmerfunktion och touchsensor.
Varumärke
BeurerBeskrivning
Sminkspegel Beurer BS 55 är en fristående sminkspegel med två sidor, den ena med vanligt spegelglas och den andra med 7 gångers förstoring. Den har batteridriven LED-belysning med 18 punkter med dimmerfunktion och touchsensor.
Övrigt
- Svängbar spegel
- Normal och 7x förstoring
- LED-belysning
- Touch sensor
- Steglös dimmer funktion
- Högkvalitativ kromfinish
- Spegelns diameter 13 cm
- 3 watt
- 4x1,5V alkaline batterier AAA ingår
- Svängbar spegel
- Normal och 7x förstoring
- LED-belysning
- Touch sensor
- Steglös dimmer funktion
- Högkvalitativ kromfinish
- Spegelns diameter 13 cm
- 3 watt
- 4x1,5V alkaline batterier AAA ingår
Recensioner
TrudeVerifierad köpare
för 2 år sedanBra sminkspegel jmf med priset. Ljuset kan enkelt justeras med touch funktion. Bra storlek, lagom höjd på foten när man sitter vid bord. Tar inte för mycket plats.
Egenskaper
| Varumärke | Beurer |
| Art.Nr. | B65486 |
| Bredd | 134 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Krom |
| Djup | 205 mm |
| Höjd | 315 mm |
| Belysning | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | BEU65486 |
| Typ | Sminkspegel |
| EAN-nr | 4211125654863 |
