Sminkspegel Duschbyggarna Soft
1 670 kr
1 119 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Soft
1 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sminkspegel Duschbyggarna Soft är en praktisk sminkspegel med 3 gångers förstoring som limmas eller skruvas upp på väggen. Spegeln har en diameter på 19 cm och en ställbar arm för att du ska kunna justera den. Den har en elegant kromad yta.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Sminkspegel Duschbyggarna Soft är en praktisk sminkspegel med 3 gångers förstoring som limmas eller skruvas upp på väggen. Spegeln har en diameter på 19 cm och en ställbar arm för att du ska kunna justera den. Den har en elegant kromad yta.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1521 |
| Bredd | 230 mm |
| Diameter | 190 mm |
| Belysning | Nej |
| Produkttyp | Sminkspegel |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 310 mm |
| Form | Rund |
| Yta | Högblank |
| Serie | Soft |
| Djup | 450 mm |
| Färg | Krom |
| Montering | Skruv/Lim |
| EAN-nr | 7340138723031 |
