Sminkspegel Smedbo med Förstoring F438
fr.1 065 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

med Förstoring F438
1 065 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg och praktisk sminkspegel ifrån SMedbo. Ytan ger spegeln en lyxig känsla och blir en tidlös inredningsdetalj i badrummet. Spegeln har två spegelsidor, en med vanlig spegelbild och den andra sidan som ger dig förstoring. Även en svängbar arm som hjälper dig att se i de flesta vinklar.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Snygg och praktisk sminkspegel ifrån SMedbo. Ytan ger spegeln en lyxig känsla och blir en tidlös inredningsdetalj i badrummet. Spegeln har två spegelsidor, en med vanlig spegelbild och den andra sidan som ger dig förstoring. Även en svängbar arm som hjälper dig att se i de flesta vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Bredd | 340 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Längd | 340 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | 5 ggr förstoring |
| Höjd | 200 mm |
| Belysning | Nej |
| Material | Massiv Mässing |
| Serie | Outline |
| Antal | 1 st/frp |
| Yta | Blank |
| Typ | Sminkspegel |
| Vikt | 1,204 kg |
| Färg | Krom, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | FK438 |
