Sminkspegel Smedbo Outline FK488EP
Rek. pris 3 490 kr
2 840 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Outline FK488EP
2 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fristående sminkspegel från Smedbo i polerad krom med sensoraktiverad LED-belysning. Spegeln har 7 ggr förstoring på ena sidan och belysningen är batteridriven med ett laddningsbart batteri som laddas via USB.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Fristående sminkspegel från Smedbo i polerad krom med sensoraktiverad LED-belysning. Spegeln har 7 ggr förstoring på ena sidan och belysningen är batteridriven med ett laddningsbart batteri som laddas via USB.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | FK488EP |
| Bredd | 120 mm |
| Diameter | 215 mm |
| Färg | Polerat Krom |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Material | Mässing |
| Serie | Outline |
| Produkttyp | Sminkspegel |
| EAN-nr | 7391447086119 |


