Spegel Bemeta Help
fr.1 989 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Help
1 989 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Spegel Bemeta Help är en vinklingsbar spegel i modern design och passar utmärkt i alla hem.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Längd | 400 mm |
| Belysning | Nej |
| Typ | Spegel |
| Montering | Skruv |
| Material | Stål |
| Form | Rektangulär |
| Yta | Blank |
| Serie | Help |
| Höjd | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Vikt | 3,3 kg |
| Djup | 120 mm |
| Färg | Svart, Vit |

