Badkarshandtag Habo 3407
Rek. pris 363 kr
fr.160 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

3407
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Recensioner
Anne-Louise EVerifierad köpare
för 2 månader sedansnabbt o enkelt
Gertrud GVerifierad köpare
för 7 år sedanOk men inte bra att skruvar syns
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 300, 400, 600 mm |
| Montering | Skruvas |
| Fäste | Diameter: 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Material | Stål |
| Serie | 3407 |
| Produkttyp | Badkarshandtag |
| Färg | Polerat Rostfritt, Vit |
