Badkarshandtag Habo 3407Polerat Rostfritt, 300 mm
Rek. pris 363 kr
160 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
300 mm
Färg:
Polerat Rostfritt

3407
Polerat Rostfritt, 300 mm
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Recensioner
Anne-Louise EVerifierad köpare
för 2 månader sedansnabbt o enkelt
Gertrud GVerifierad köpare
för 7 år sedanOk men inte bra att skruvar syns
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 29058 |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 300 mm |
| Färg | Polerat Rostfritt |
| Montering | Skruvas |
| Fäste | Diameter: 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Material | Stål |
| Serie | 3407 |
| Produkttyp | Badkarshandtag |
