Badkarshandtag Habo 3407Vit, 600 mm
Rek. pris 539 kr
271 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
600 mm
Färg:
Vit

3407
Vit, 600 mm
271 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badkarshandtag Habo 3407 är ett praktiskt handtag för att göra din dusch säkrare. Rördiameter 25 mm.
Recensioner
Anne-Louise EVerifierad köpare
för 2 månader sedansnabbt o enkelt
Gertrud GVerifierad köpare
för 7 år sedanOk men inte bra att skruvar syns
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 46391 |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 600 mm |
| Färg | Vit |
| Montering | Skruvas |
| Fäste | Diameter: 60 mm |
| Djup | 60 mm |
| Material | Stål |
| Serie | 3407 |
| Typ | Badkarshandtag |
