Stödhandtag Strand Stainless GRABBA Rakt500 mm
Rek. pris 535 kr
358 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Diameter:
25 mm
Längd:
500 mm

GRABBA Rakt
500 mm
358 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rakt Stödhandtag GRABBA i matt rostfritt stål från Strand Stainless Stainless. Rak modell för handikappanpassning av badrum och toaletter med dold fastsättning. Rejäl konstruktion i rostfritt stål 304 med maxbelastning 100 kg. Välj mellan flera olika längder.
Varumärke
Strand StainlessBeskrivning
Rakt Stödhandtag GRABBA i matt rostfritt stål från Strand Stainless Stainless. Rak modell för handikappanpassning av badrum och toaletter med dold fastsättning. Rejäl konstruktion i rostfritt stål 304 med maxbelastning 100 kg. Välj mellan flera olika längder.
Recensioner
BirgittaVerifierad köpare
för 2 år sedanLagom stor, skulle bara ha varit blankpolerad som övriga detaljer i badrummet.
StigVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som tänkt
LarsVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket snyggt och stadigt handtag, kan rekommenderas varmt.
TLVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt som ersättare där det inte är möjligt att ha ett ”riktigt” trappräcke.
Egenskaper
| Varumärke | Strand Stainless |
| Art.Nr. | STSH-790C |
| Diameter | 25 mm |
| Längd | 500 mm |
| CC-mått | 474,6 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | STSH-790C |
| Fäste | Diameter: 62 mm |
| Färg | Stål |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Grabba |
| Yta | Matt |
| Produkttyp | Stödhandtag |
| RSK-nr | 8487475 |
| EAN-nr | 7350025864563 |

