Glashållare Duravit Starck T 009931
Rek. pris 1 625 kr
fr.1 016 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Starck T 009931
1 016 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Glashållare Duravit Starck T 009931 har en stilren design med frostat glas. Designad av Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Glashållare Duravit Starck T 009931 har en stilren design med frostat glas. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 65 mm |
| Montering | Skruvas |
| Väggmonterad | Ja |
| Typ | Glashållare |
| Material | Mässing/Frostat glas |
| Serie | Starck |
| Garanti | 5 år |
| Djup | 98 mm |
| Höjd | 173 mm |
| Färg | Krom, Mattsvart |
| Yta | Blank, Matt |
