Tandborstglas Bemeta Gamma Fristående Rund
fr.289 kr
fr.229 krSpara 21 %Kampanj50 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gamma Fristående Rund
229 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Stilrent tandborstglas i rund form från Bemeta Gamma.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 72 mm |
| Montering | Fristående |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Polyresin |
| Serie | Gamma |
| Yta | Matt |
| Höjd | 120 mm |
| Djup | 72 mm |
| Färg | Svart, Vit |

