Tandborstglas Bemeta Gamma Fristående
fr.319 kr
fr.255 krSpara 20 %Kampanj22 min kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Gamma Fristående
255 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tandborstglas från Bemetas stilrena serie Gamma.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Fristående |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Polyresin |
| Serie | Gamma |
| Yta | Matt |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 75 mm |
| Färg | Svart, Vit |


