Tandborstglas Bemeta Gamma FriståendeVit
319 kr
255 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Gamma Fristående
Vit
255 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145711314 |
| Bredd | 75 mm |
| Färg | Vit |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 75 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Polyresin |
| Serie | Gamma |
| Yta | Matt |
| Montering | Fristående |
| EAN-nr | 8592207027680 |


